Moja długoletnia współpraca z Wydawnictwem Presscom utwierdza mnie w przekonaniu, że mam do czynienia z rzetelnym i profesjonalnym Partnerem. Szczególnie doceniam w Wydawnictwie Presscom jakość realizacji propozycji wydawniczych oraz terminowość wykonania podjętych zobowiązań.

Ewaryst Kowalczyk

Współpraca z wydawnictwem układała się bardzo sprawnie. Cały zespół pracujący przy publikacji wykazał się zaangażowaniem i profesjonalizmem. Jestem wdzięczna redaktorom, za to że skrupulatnie wyjaśniali ze mną bardzo specjalistyczne kwestie i sugerowali opisanie ich w taki sposób, aby były jak najbardziej zrozumiałe dla czytelnika.

Małgorzata Gmiter

Współpraca z wydawnictwem Presscom jest bardzo ważnym elementem mojego rozwoju zawodowego oraz ma bardzo realny wymiar marketingowy. Cenię sobie pracę z redaktorami i korektorami wydawnictwa, gdyż uwagi do przesyłanych przeze mnie tekstów są niezwykle trafne. Na uznanie zasługuje również proces wydawniczy, który jest niezwykle sprawny.

Eliza Grabowska-Szweicer

O mojej współpracy z wydawnictwem Presscom, mogę wyrazić się jedynie w samych superlatywach. Podejście całego zespołu cechuje niezwykły profesjonalizm. Praca przy korekcie była wzorowa. Jednocześnie błyskawicznie reagują na wszelkiego rodzaju uwagi i są przy tym bardzo wyrozumiali i otwarci na dyskusje.

Mateusz Saczywko

Współpraca z Presscom to czysta przyjemność. Sprawna i skrupulatna redakcja opracowań książkowych, a także bardzo dobry kontakt z pracownikami wydawnictwa zachęcają do dalszej, owocnej kooperacji.

Paweł Majczak