presscom

drukuj

O firmie

PRESSCOM Sp. z o. o. rozpoczęła swoją działalność w 2003 roku. Specjalizuje się w dostarczaniu wiedzy z zakresu prawa oraz szeroko rozumianego zarządzania, kierując ją w szczególności do instytucji sektora publicznego. Główne obszary działalności firmy to szkolenia, periodyczna prasa specjalistyczna, wydawnictwa książkowe i doradztwo.

Dzięki konsekwentnemu poznawaniu potrzeb swoich klientów, PRESSCOM gwarantuje najwyższy poziom wiedzy i doskonałą jakość usług. Oferowane przez spółkę usługi i produkty zapewniają pracownikom administracji publicznej oraz sektora prywatnego  stały wzrost wiedzy i podnoszenie kwalifikacji, pomagają rozwiązywać problemy zawodowe, umożliwiają rozwój osobisty.

PRESSCOM to zespół najlepszych fachowców, praktyków  i ekspertów, specjalizujących się w poszczególnych dziedzinach prawa, zarządzania, finansów i nowych technologii. Prowadzone przez spółkę projekty realizowane są na terenie całego kraju.

PRESSCOM posiada największe doświadczenie w:

  • organizacji specjalistycznych szkoleń prawnych, m.in. z zakresu prawa zamówień publicznych, prawa pracy, ochrony danych osobowych i informacji niejawnych, ubezpieczeń społecznych, ochrony środowiska, archiwizacji dokumentów, postępowania administracyjnego oraz egzekucyjnego, podatków i opłat lokalnych, rachunkowości budżetowej oraz finansów publicznych;
  • organizacji treningów grupowych poświęconych podnoszeniu umiejętności „miękkich” z zakresu zarządzania zespołem, komunikacji interpersonalnej, wystąpień publicznych, współpracy z klientem oraz asertywności, poprawy jakości świadczenia usług;
  • wydawaniu publikacji prasowych oraz książkowych;
  • świadczeniu usług doradczych w ramach dużych projektów z zakresu ochrony danych osobowych, zamówień publicznych oraz prawa administracyjnego.


Firma uzyskała w 2005 roku wpis do rejestru instytucji szkoleniowych oraz wpis do rejestru instytucji upoważnionych do prowadzenia szkoleń w służbie cywilnej. Od 2006 roku PRESSCOM Sp. z o.o. jest członkiem Izby Wydawców Prasy. 

design by VENTI